Galeria F10

 

''Ponad czasem Podróże wileńskie''

Wystawa fotografii

Beata Bogusławska członek Fotoklubu RP, Fotoklubu Zamek w Szczecinie, oraz Fotograficznej Grupy Twórczej Kontur. Animator kultury. Fotograf, diaporamistka. Autorka i uczestniczka licznych wystaw fotograficznych i batiku. Laureatka nagród na prestiżowych konkursach diaporamy i fotografii w kraju i na świecie w tym m.in. złotego i srebrnego medalu FIAP za diaporamy. W fotografii wychodzi poza zapis dokumentacyjny poszukując przestrzeni w której percepcja podporządkowana jest wyobraźni i w ten stara się odnaleźć głębię fotografowanych miejsc i ludzi. Często posługuje się kolażem. Surrealistyczne zestawienia mają na celu prowokować odbiorców do rozpoczęcia własnej wędrówki po mapie obrazu.
Andrzej Krupiński członek Fotoklubu RP, Fotoklubu Zamek w Szczecinie, Pomorskiego Oddziału Stowarzyszenia Marynistów Polskich w Ustce oraz Fotograficznej Grupy Twórczej Kontur. Ma w swoim artystycznym dorobku jedną wystawę indywidualną i kilkadziesiąt zbiorowych w Polsce oraz w Niemczech . Jest laureatem kilkunastu krajowych konkursów fotograficznych. Uczestniczył w plenerach ogólnopolskich i międzynarodowych. W jego twórczości dominuje fotografia krajobrazu, architektury, w której ciągle poszukuje gry światła i cienia.
Cezary Dubiel artysta fotografik, członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej , Stowarzyszenia Marynistów Polskich oraz Fotograficznej Grupy Twórczej Kontur . Jedyny Polak posiadający oba artystyczne tytuły Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej – w fotografii i diaporamie. Fotografuje architekturę i krajobraz Pomorza, diaporamy tworzy o ludziach. Ma w swoim dorobku ponad 140 wystaw oraz blisko sto pokazów diaporam w Polsce i w 32 państwach na wszystkich kontynentach. Jest laureatem około 70 nagród w konkursach fotograficznych w Kraju i za granicą.

Fundacja "Fotografia dla Przyszłości" | e-mail: fundfoto@poczta.onet.pl | Warszawa ul. Noakowskiego 10 m 54