Galeria F10

 

''Galeria F10''

Maja Ewa Pruska - ,,LUBIĘ SIEBIE''W świat fotografii wprowadził Maję Ewę Pruską dziadek, pomagała mu ustawiać statyw, a później wywoływać zdjęcia. Dziś aparat dziadka zamknięty w skórzanym etui jest dla niej chwilą zamyślenia z nutą nostalgii oraz motorem inspiracji.

Aby doskonalić warsztat, uczestniczyła na zajęciach z fotografii w warszawskim Domu Kultury przy ulicy Łowickiej. Widzenie obrazu i chęć przekazania go innym za pomocą rysunku kształtowała ucząc się małej architektury. Owo doskonalenie i kształcenie jest permanentne.

Od roku 2000 należy do Fotoklubu RP Stowarzyszenie Twórców, który reprezentuje Polskę w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Fotografii Artystycznej FIAP.

Jej fotografie były publikowane w wielu czasopismach, m. in., „Gentleman”, „Homr & Market”. Brała udział w konkursach, plenerach, warsztatach fotografii artystycznej organizowanych przez Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców.

Indywidualne wystawy prac odbyły się w Galerii Zamkniętej Fundacji Fotografia dla Przyszłości w Warszawie, w muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku oraz Galerii Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.Linki do stron związanych z Mają E. Pruską:
facebook

 Fundacja "Fotografia dla Przyszłości" | e-mail: fundfoto@poczta.onet.pl | Warszawa ul. Noakowskiego 10 m 54